Popis[int. pozn]
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ PROBĚHNE DNE 17.4.2019 OD 14:00 HODIN V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI A, V PROSTORÁCH ÚP DĚČÍN NA ADRESE U PLOVÁRNY 1190/14.
Místo výkonu práce:
Veveří č.p. 34/24, Děčín XXII-Václavov, 405 02 Děčín 2

Požadavky:
Práce v chladu - výborný zdravotní stav. Zdravotní průkaz.
Náplň práce: výroba mražených potravin, balení zboží.
Pracovní doba: ranní směna 5:30 - 14:00 hod, odpolední 14:00 - 22:00 hod.

Nabízíme: pravidelné měsíční odměny, dotované stravování.

Kontaktní osoba: Pavla Marková, e-mail: markova@pajero-food.cz, osobní jednání možné na výše uvedené adrese mezi 9-12 hod.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPAJERO s.r.o. - 02, Práce 2039, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2 Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

PAJERO s.r.o.
  • PAJERO s.r.o.
  • Kontakt : Pavla Marková
  • E-mail : markova@pajero-food.cz
  • Adresa : PAJERO s.r.o. - 02, Práce 2039, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2

Klíčová slova

hod

zdravotní

děčín

adrese

int

odměny

doba

ranní

směna

odpolední