PopisNáplň práce: přímá práce s uživateli.
Požadujeme: fyzická a psychická zdatnost, schopnost empatie, trpělivost, komunikativnost, samostatnost, schopnost práce v týmu, zdravotní průkaz, řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou), trestní bezúhonnost; kurz Pracovníka v sociálních službách možno dodělat v průběhu,
Nabízíme: 25 dní dovolené, pružná pracovní doba, dobrý kolektiv, po zapracování až 19 300 Kč.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky nebo e-mailem.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěŽižkova tř. 309/12, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně16300 Kč Mzda maximálně19300 Kč Nastoupit od2019-04-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-04T02:36:02

Společnost

Městská charita České Budějovice
  • Městská charita České Budějovice
  • Kontakt : Renata Vobejdová
  • Telefon : +420 602 727 768
  • E-mail : renata.vobejdova@cbudejovice.charita.cz
  • Adresa : Žižkova tř. 309/12, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

práce

schopnost

průkaz

pracovní

možno

dodělat

průběhu nabízíme

dní

dovolené

pružná