PopisNáplň práce: poskytování informací a služeb spojených s cestovním ruchem, prodej zboží a služeb, spolupráce s regionálními informačními centry, úklid budovy informačního střediska.
Požadujeme: aktivní znalost AJ nebo NJ, další jazyk výhodou, dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, časovou flexibilitu - práce o víkendech a svátcích, pečlivost a spolehlivost.

kontakt: telefonicky, osobně v provozní době MěÚ Rovensko p. Tr., e-mailem
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba Pracovištěnáměstí prof. Drahoňovského 1, 51263 Rovensko pod Troskami Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2019-04-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-05T01:56:52

Společnost

Město Rovensko pod Troskami
  • Město Rovensko pod Troskami
  • Kontakt : Jana Fišerová
  • Telefon : +420 481 382 119,606 882 057
  • Adresa : náměstí prof. Drahoňovského 1, 51263 Rovensko pod Troskami

Klíčová slova

práce

služeb

náplň

komunikační

schopnosti

příjemné

vystupování

časovou

flexibilitu

víkendech