PopisA11 z:3/4/2019
Prodavači koupelnového nábytku a sanitárních doplňků. Pracovní doba pondělí až neděle v rámci otevírací doby 8-20hod., dle dohody se zaměstnavatelem. Pracovní pozice vhodná i pro absolventy škol.
Pracovní náplň:
- starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o našem zboží, komunikace se zákazníky, doplňování regálů.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (fyzicky náročné)
- SOU/SŠ vzdělání
- samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce i o víkendech, výpis z RT.
Nabízíme:
- HPP (smlouva na 3 roky)
- další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace.
Kontakt telefonicky, emailem viz výše. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBM ČESKO s.r.o. - Baumax, 17. listopadu 2261, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně22300 Kč Mzda maximálně42300 Kč Nastoupit od2019-04-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-04T02:36:02

Společnost

BM ČESKO s.r.o.
  • BM ČESKO s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Konečný
  • Telefon : +420 606 666 335,558 440 120
  • Adresa : BM ČESKO s.r.o. - Baumax, 17. listopadu 2261, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

pracovní

zboží

a11z342019 prodavači

práce

výkon

dané

činnosti

fyzicky

náročné

sousš