PopisMÍSTO VÝKONU : náměstí I. P. Pavlova č.p. 1789/5, Nové Město, 120 00 Praha 2
KONTAKT : Sari Shang, e-mail: hr@eurohj.cn

Náplň práce:

1. odpovědnost za provoz oddělení služeb pro podniky, podporu investic atd.
2. odpovědnost za pronájem a každodenní správu veletržního prostoru;
3. odpovědnost za zobrazování výběru produktů a jednání s dovozci a vývozci výrobků, dokování;
4. odpovědnost za inovaci a propagaci produktů orientovaných na služby, aby se zvýšila spokojenost zákazníků;
5. odpovědnost za spolupráci a vyjednávání s různými dodavateli, obchodní vyjednávání, navazující projekty a projekty spolupráce v oblasti řízení;
6. Navrhování požadavků na zlepšení a doporučení;
7. odpovědnost za komunikaci a koordinaci s ostatními odděleními;
8. odpovědnost za řízení a školení pracovníků oddělení

Požadavky:

. Vítáme znalost Angličtiny, nutná znalost čínštiny ( komunikace s čínskými odděleními a subjektyna denní bázi), český jazyk preferován, ale není nutný
. Bakalářské nebo vyšší vzdělání
. Min. tříletá pracovní zkušenost v mezinárodní společnosti je upřednostňována
. Zodpovědnost
. Pokročilé komunikační a koordinační schopnosti, práce pod tlakem

Výhody:

. Stravenky, další bonusy dle osobní dohody Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEurope Huajie Development s.r.o. /nam. I P Pavlova/, náměstí I. P. Pavlova 1789/5, Nové Město, 120 00 Praha 2 Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-27T01:56:06

Společnost

Europe Huajie Development s.r.o.
  • Europe Huajie Development s.r.o.
  • Kontakt : Sari Shang
  • E-mail : hr@eurohj.cn
  • Adresa : Europe Huajie Development s.r.o. /nam. I P Pavlova/, náměstí I. P. Pavlova 1789/5, Nové Město, 120 00 Praha 2

Klíčová slova

odpovědnost

vyjednávání

projekty

produktů

znalost

místo

čínštiny

český

bázi

denní