PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
příprava a kompletace objednávek; příjem a výdej zboží; kontrola materiálu; obsluha paletového vozíku

Požadujeme:
schopnost zvládat i fyzicky náročnou práci ve skladu; zodpovědnost; základní znalost PC; chuť pracovat; řidičský průkaz sk. B výhodou; praxe výhodou

Nabízíme:
motivační bonusy

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na adresu: prodejna@kvalitnepodlahy.cz
- telefonicky ve dnech PO - PÁ v době od 09.00 - 17.00 hod. na čísle 777 673 109, pan Václav Březina Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNAVA INTERIER s.r.o. - pracoviště Osmek, Za Mlýnem 1223/55, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-05T01:56:52

Společnost

NAVA INTERIER s.r.o.
  • NAVA INTERIER s.r.o.
  • Kontakt : Václav Březina
  • Telefon : +420 777 673 109
  • Adresa : NAVA INTERIER s.r.o. - pracoviště Osmek, Za Mlýnem 1223/55, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

nástup

zasláním

řidičský

průkaz

výhodou

praxe

výhodounabízíme motivační

bonusyzájemci

hlásit

životopisu