PopisCZ-ISCO: 72237 Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
OBSLUHA CNC STROJE
- Místo výkonu práce: Za tratí č.p. 496, 503 46 Třebechovice pod Orebem
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: práce na CNC strojích, obrábění odlitků, manipulace s odlitky
- Požadujeme: Vyučení ve strojírenském oboru, čtení technických výkresů, dobrý zdravotní stav
zkušenosti s Heidenhain 530i výhodou, pracovitost, spolehlivost, řádnou docházku do zaměstnání.
- Nabízíme: nástup možný ihned, pracovní jistotu, stravenky, stravování v areálu firmy, týden dovolené navíc, odměny

- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Charousek Lukáš Ing., tel.: 733 704 484, e-mail: charouse@tsssro.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěZa tratí 496, 503 46 Třebechovice pod Orebem Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

TSS, spol. s r.o.
  • TSS, spol. s r.o.
  • Kontakt : Lukáš Charousek
  • Telefon : +420 733 704 484
  • E-mail : charouse@tsssro.cz
  • Adresa : Za tratí 496, 503 46 Třebechovice pod Orebem

Klíčová slova

práce

možný

nástup

cnc

firmy

areálu

stravování

stravenky

jistotu

pracovní