PopisC04 z:3/4/2019
Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí vyhlašuje výběrové řízení na pozici
PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH pro Sociálně aktivizační služby pro seniory a osoby se zdravotním postižením.
Rámcová náplň práce:
- provádění základních činností v rámci Sociálně aktivizační služby dle §66 zákona č. 108/2006 Sb., v aktuální znění
- vedení klientů k samostatnosti, nácvik dovedností, rozvíjení vlastních schopností,
- poskytování pomoci při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů,
- posilování životní aktivizace klientů,
- upokojování psychosociálních potřeb klientů.
Požadujeme:
- dosažené vzdělání v souladu s §116 zákona č. 108/2006 Sb., v platném znění,
- min. základní vzdělání + kurz pracovníka v sociálních službách
- dobré komunikační schopnosti a vztah k cílové skupině,
- samostatnost, spolehlivost, ale i schopnost pracovat v týmu,
- dobrý zdravotní stav,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič,
- praxe v zařízení sociálních služeb vítána.
Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr - doba určitá, možnost prodloužení na dobu neurčitou,
- platové podmínky v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů, možnost přiznání osobního ohodnocení,
- pět týdnů dovolené
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
- výhodné zaměstnanecké mobilní tarify
- další vzdělávání v oboru
- jednosměnný provoz s pružnou pracovní dobou.
Předpokládaný nástup: dohodou.
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem, ověřenou kopií dokladu o vzdělání, výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce a prohlášení o souhlasu s využitím osobních údajů pro potřeby výběrového řízení zasílejte na adresu Střediska sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí nebo e-mailem na stredisko@sssfno.cz do 22. 04. 2019. Dokumenty označte textem Pracovník v sociálních službách pro Sas. Vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozváni k výběrovému řízení, které proběhne dle dohody.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStředisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí [1], Padlých hrdinů 312, 73911 Frýdlant nad Ostravicí Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-04T02:36:02

Společnost

Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí
  • Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí
  • Kontakt : Eva Vančurová
  • Adresa : Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí [1], Padlých hrdinů 312, 73911 Frýdlant nad Ostravicí

Klíčová slova

sociálních

vzdělání

služeb

řízení

aktivizační

souladu

znění

zákona

základních

pracovní