PopisC04 z:3/4/2019
Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí vypisuje výběrové řízení na pozici sociálního pracovníka v rámci Sociálně aktivizační služby pro seniory a osoby se zdravotním postižením dle §66 zákona č. 108/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů
Rámcová náplň práce:
- naplňování základních činností Sociálně aktivizační služby v rámci zákona č. 108/2006 Sb., v aktuálním znění,
- zabezpečování sociální agendy včetně vedení standardní dokumentace,
- poskytování sociálně právního poradenství, provádění analytické a metodické činnosti v sociální péči,
- komplexní zajišťování provozu Sociálně aktivizační služby.
Požadujeme:
- dosažené vzdělání v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., Zákona o sociálních službách v platném znění,
- bezúhonnost,
- dobré komunikační schopnosti a vztah k cílové skupině,
- samostatnost, spolehlivost, ale i schopnost pracovat v týmu,
- dobrý zdravotní stav,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič,
- praxe v zařízení sociálních služeb vítána.
Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr - doba určitá, možnost prodloužení na dobu neurčitou,
- platové podmínky v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů, přiznání osobního ohodnocení,
- pět týdnů dovolené,
-příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění,
- výhodné zaměstnanecké mobilní tarify,
- další vzdělávání v oboru,
- jednosměnný provoz s pružnou pracovní dobou.
Předpokládaný nástup: dohodou.
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem, ověřenou kopií dokladu o vzdělání, výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce a prohlášení o souhlasu s využitím osobních údajů pro potřeby výběrového řízení zasílejte na adresu Střediska sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí nebo e-mailem na stredisko@sssfno.cz do 22. 04. 2019. Dokumenty označte textem Sociální pracovník. Vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozváni k výběrovému řízení, které proběhne dle dohody
Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStředisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí [1], Padlých hrdinů 312, 73911 Frýdlant nad Ostravicí Mzda minimálně22800 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-04T02:36:02

Společnost

Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí
  • Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí
  • Kontakt : Eva Vančurová
  • Adresa : Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí [1], Padlých hrdinů 312, 73911 Frýdlant nad Ostravicí

Klíčová slova

sociálně

sociálních

sociální

služeb

zákona

řízení

aktivizační

pozdějších

znění

dle