PopisPracovní náplň: údržba vodohospodářských zařízení úpraven vody Zlín, kontrola provozu, vedení provozních záznamů, údržba areálu
Požadavky: ŘP, skup. B, vyučení v oboru elektro, osvědčení minimálně dle § 6 vyhl. 50/1978 Sb. Uživatelská práce na PC
Pracovní doba: ranní směna
Výhody: pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, 13. a 14. plat, příspěvek na stravování, dovolená nad rámec Zákoníku práce, nadstandardní preventivní péče, vzdělávací kurzy, další firemní benefity

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. - Tlumačov, Skály 601, 763 62 Tlumačov Mzda minimálně155 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-04T02:36:02

Společnost

MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.
  • MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.
  • Kontakt : Drahomíra Pechová
  • Adresa : MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. - Tlumačov, Skály 601, 763 62 Tlumačov

Klíčová slova

pracovní

dobu

práce

údržba

firemní

plat

směna výhody

poměr

určitou

rok