PopisPracoviště: ŠTramberská 1049/20, Ostrava - Vítkovice

Kontakt e-mailem, zájemci posílejte životopisy a ukázku libovolného projektu.

Náplň práce:
Zpracování projektové dokumentace (DUR, DSP, DPS)
Koordinace zpracovatelů jednotlivých částí projektu
Inženýrská činnost
Komunikace s klienty
Kompletace projektu
Poskytování technických konzultací klientům a občasné kontroly na stavbách

Požadujeme:
- vzdělání SŠ nebo VŠ stavební praxe výhodou, vhodné pro absolventy
- znalost práce na PC (ARCHICAD, AUTOCAD, software pro stavební fyziku výhodou)
- rutinní ovládání MS OFFICE (Word, Excel, Outlook)
- schopnost samostatné činnosti, spolehlivost, iniciativu
- ochotu dále se vzdělávat
- řidičský průkaz skupiny B
- alespoň základní znalost anglického jazyka

Nabízíme:
Práce v kolektivu stabilní společnosti s rozvíjející se divizí
Finanční ohodnocení odpovídající znalostem a pracovnímu nasazení
Možnost dalšího rozvoje - školení, jazykové kurzy
5 týdnů dovolené, stravenky

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŠtramberská 1049/20, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-04-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-05T01:56:52

Společnost

XENIUM Europe s.r.o.
  • XENIUM Europe s.r.o.
  • Kontakt : Pavla Matějková
  • Adresa : Štramberská 1049/20, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3

Klíčová slova

stavební

znalost

činnosti

skupiny

průkaz

řidičský

vzdělávat

ochotu

iniciativu

spolehlivost