PopisPracoviště: Ruská č.p. 83/24, Ostrava - Vítkovice
Kontakt e-mailem. V případě zájmu prosíme o zasílání životopisů na e-mail: info@rseproject.cz (s označením pracovní pozice "projektant/ka")

Náplň práce:
-projektování dopravních staveb, dopravního značení … od stupně studie až po realizační projekty
-provádění bezpečnostních auditů a inspekcí
-komunikace s úřady, se zákazníky

Požadujeme:
-VŠ - projektant v oboru dopravní stavby, autorizace výhodou (dopravní stavby, mosty…)
-praxe na pozici projektanta alespoň 2 roky
-dobrá znalost práce na PC - projekční software, MS Office
-komunikativnost
-pečlivost a samostatnost
-řidičský průkaz sk. B., aktivní řidič
-základní znalost anglického jazyka
-zkušenosti s tvorbou rozpočtů vítána (ASPE, KROS plus, apod.)

Nabízíme:
-hlavní pracovní poměr, pracovní dobu lze upravit dle domluvy
-ohodnocení na základě zkušeností v oboru
-bonusové ohodnocení na základě výkonnosti
-profesní růst a vzdělávání
-stravenky
-sick days
-příjemné prostředí

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRuská 83/24, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-05T01:56:52

Společnost

RSE Project s.r.o.
  • RSE Project s.r.o.
  • Kontakt : Radka Zahumenská
  • Telefon : +420 724 738 831
  • E-mail : info@rseproject.cz
  • Adresa : Ruská 83/24, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3

Klíčová slova

pracovní

znalost

stavby

dopravní

základě

software

projekční

office komunikativnost pečlivost

samostatnost řidičský

aspe