PopisKontakt zasláním strukturovaného životopisu na e-mail postmaster@mooresrowland.cz.
Požadujeme
- spolehlivost a ochotu učit se novým postupům
- zájem o obor, vlastní iniciativu a chuť pracovat na sobě, schopnost týmové spolupráce
- praktickou znalost práce MS Office, zejména s MS Excel
- aktivní znalost anglického, německého nebo ruského jazyka výhodou
- komunikační schopnosti
Náplň práce:
- vedení účetnictví, zpracování DPH přiznání
- sestavení účetních závěrek
- komunikace s klienty, péče o vlastní přidělené portfolio klientů
Nabízíme:
- podporu ze strany účetních metodiků, auditorů a daňových poradců
- možnost profesního rozvoje, inspirativní a odborně zajímavou práci
- podporu dalšího vzdělávání a kariérního růstu atd.
- pružnou pracovní dobu
Vhodné i pro absolventy.
Nástup možný ihned nebo dle dohody. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVERITAX a.s.-provozovna, Pulice 19, 518 01 Dobruška Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-26T02:17:59

Společnost

VERITAX a.s.
  • VERITAX a.s.
  • Kontakt : Olga Pekárková
  • E-mail : postmaster@mooresrowland.cz
  • Adresa : VERITAX a.s.-provozovna, Pulice 19, 518 01 Dobruška

Klíčová slova

znalost

vlastní

podporu

účetních

závěrek

komunikace

klientypéče

přidělené

portfolio