PopisDPP nebo DPČ
Pracovní pozice: POKOJSKÁ NA UBYTOVNĚ BIOLOGICKÉHO CENTRA AKADEMIE VĚD
Požadujeme: minimální stupeň vzdělání - vyučení; spolehlivost, trestní bezúhonnost, samostatnost
Pracovní náplň: Úklid, vynášení odpadu a jeho třídění. Příjem a výdej prádla a jeho evidence. Výměna lůžkovin na pokojích dle potřeby (před příjezdem hosta).
Směnnost: Jednosměnný provoz, pondělí-pátek (v rozmezí 6:00 - 14:30)
Nástup možný ihned
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBiologické centrum AV ČR, v.v.i., Technicko-hospodářská správa, Branišovská 1160/31, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně17000 Kč Nastoupit od2019-04-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-04T02:36:02

Společnost

Biologické centrum AV ČR, v. v. i.
  • Biologické centrum AV ČR, v. v. i.
  • Kontakt : Milan Schmid
  • Telefon : +420 387 775 048,778 412 404
  • Adresa : Biologické centrum AV ČR, v.v.i., Technicko-hospodářská správa, Branišovská 1160/31, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Klíčová slova

dpp

potřeby

výdej

prádla

evidence

výměna

lůžkovin

pokojích

dle

příjezdem