PopisPožadujeme: min. vzdělání vyučení, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, příjemné vystupování, výhodou zkušenost s vedením kolektivu, potravinářský průkaz.
Nabízíme: dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv, nástup možný ihned, stravenky 70 Kč, bonusy.
Náplň práce: vedení kolektivu prodejny, vedení administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny, příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZEMAN maso - uzeniny a.s., Dobřany, tř. 1. máje 1300, 334 41 Dobřany Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

ZEMAN maso - uzeniny a.s.
  • ZEMAN maso - uzeniny a.s.
  • Kontakt : Andrej Matyáš
  • Telefon : +420 730 160 132
  • E-mail : matyas@musp.cz
  • Adresa : ZEMAN maso - uzeniny a.s., Dobřany, tř. 1. máje 1300, 334 41 Dobřany

Klíčová slova

zboží

prodejny

kolektivu

vedení

vedením

nástup

možný

ihned

stravenky