PopisPožadavky: odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, komunikativnost, empatie
Náplň práce: Poskytování zdravotní ošetřovatelské péče v domově pro seniory, zpracování a vedení ošetřovatelské dokumentace.
Po roce možné prodloužení smlouvy, po zkušební době osobní příplatek, základní mzda dle dosažené praxe, příplatky dle zákoníku práce
Výhody: hlavní pracovní poměr, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěDomov pro seniory Lukov, p. o. - sídlo, Hradská 82, 763 17 Lukov u Zlína Mzda minimálně25400 Kč Nastoupit od2019-04-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-04T02:36:02

Společnost

Domov pro seniory Lukov, p. o.
  • Domov pro seniory Lukov, p. o.
  • Kontakt : Iva Kvapilová
  • Telefon : +420 577 911 623,730 585 581
  • E-mail : kvapilova@ds-lukov.cz
  • Adresa : Domov pro seniory Lukov, p. o. - sídlo, Hradská 82, 763 17 Lukov u Zlína

Klíčová slova

zdravotní

dle

ošetřovatelské

požadavky

praxe

době

osobní

příplatek

základní