PopisMísto výkonu práce:
- Za Dvorem 2283, Brandýs n. Labem

Prvotní kontakt:
- e-mail: info@autoid.cz

Upřesňující údaje:
Náplň práce:
- Administrativní podpora obchodního a ekonomického oddělení firmy
- Zpracování objednávek zákazníků
- Realizace objednávek u dodavatelů
- Back office
- Fakturace – příprava, kontrola a párování dodacích listů
- Zadávání dat do interního systému firmy
- Sledování stavu skladových zásob – skladové hospodářství
Požadujeme:
- Min. SŠ vzdělání ekonomického / technického směru
- Praxi v obchodní společnosti
- Standardní IT znalosti (MS Office)
- Znalost AJ – běžná komunikativní úroveň
- Řidičský průkaz sk. B
Uvítáme:
- Znalost dalšího jazyka
- Znalost KAM - standardní obchodní procesy
- Znalost problematiky pravidelných dodávek do výrobních společností
- Praxi v oblasti značení a/nebo obalového materiálu
Zaměstnanecké výhody:
- Zajímavou práci v dynamické a rostoucí společnosti
- Zajímavé finanční hodnocení dle výsledků a znalostí
- Další benefity – stravenky
- Místo výkonu práce: Brandýs nad Labem Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAuto-ID s.r.o. - sídlo, Za Dvorem 2283, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem, 250 01 Brandýs n.Labem-St.Bol.1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-04-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-05T01:56:52

Společnost

Auto-ID s.r.o.
  • Auto-ID s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Haňka
  • Adresa : Auto-ID s.r.o. - sídlo, Za Dvorem 2283, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem, 250 01 Brandýs n.Labem-St.Bol.1

Klíčová slova

znalost

místo

ekonomického

obchodní

praxi

výkonu

standardní

office

objednávek

firmy