PopisOBRÁBĚČI KOVŮ - HORIZONTÁŘI
Požadujeme: vyučení v oboru obráběč kovů nebo ÚSO, znalost NC systémů (více NC systémů výhodou - HEIDENHEIN, MEFI, TESLA), delší praxe v oboru výhodou, oprávnění obsluhovat ZZ, oprávnění provádět vazačské práce, schopnost samostatné i týmové práce, flexibilita, pečlivost a spolehlivost, zdravotní stav bez omezení.
Náplň práce: seřizování a obsluha konvenčních a NC horizontálních vyvrtávaček při výrobě plochých, skříňových a rotačních součástí frézováním, zahlubováním, vrtáním a vystružováním, řezání i frézování závitů, obrábění vnějších i vnitřních povrchů, čtení výrobních výkresů, kontrola, měření.
Nabízíme: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění.
První kontakt na čísle: 571 812 773 v době od 8 - 12 hod., e-mail: personalni@tes.cz, možnost osobní schůzky od 9 - 11 hod.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěJiráskova 691, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

TES VSETÍN s.r.o.
  • TES VSETÍN s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Kovaříčková
  • Telefon : +420 571 812 773
  • E-mail : personalni@tes.cz
  • Adresa : Jiráskova 691, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

práce

příspěvek

kovů

oboru

hod

systémů

výhodou

oprávnění

povrchů

výkresů