PopisPožadujeme
- Min.SŠ vzdělání stavebního směru (nejlépe pozemní stavitelství)
- Vhodné i pro absolventy
- Výbornou znalost a orientaci ve stavební dokumentaci
- Praxe v oboru vítána
- Uživatelskou znalost práce na PC
- Řidičské oprávnění sk.B
- Komunikativnost a samostatnost
Náplň
- Vedení a realizace stavebních zakázek zadávaných jak soukromými, tak i veřejnými zadavateli
- Organizace práce na stavbě a s tím spojené činnosti
- Komunikace se subdodavateli
- Zajištění standardního chodu prací a bezpečnosti na stavbě
Nabízíme
- Zajímavou práci v zavedené a prosperující firmě
- Firemní automobil, mobilní telefon, notebook
- Možnost osobního rozvoje
- Příjemný pracovní kolektiv
- Motivující finanční ohodnocení za úspěšné ukončení stavebního díla
- Volné lístky na fotbal FC Viktoria Plzeň
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMIRAS - stavitelství a sanace s.r.o.(Křimice), V Dolově 658, Křimice, 322 00 Plzeň 22 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-04-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o.
  • MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Houdková
  • Telefon : +420 377 828 417(po-pá8-15h)
  • E-mail : lenka.houdkova@mirascz.eu
  • Adresa : MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o.(Křimice), V Dolově 658, Křimice, 322 00 Plzeň 22

Klíčová slova

práce

stavebního

znalost

osobního

prací

bezpečnosti

stavbě nabízíme zajímavou

práci

zavedené

prosperující