PopisPožadavky:
- ochota učit se novým věcem
- organizační schopnosti
- samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost
- aktivní řidič (řidič. průkaz sk. B)
Náplň práce: nákup a reklamace ovoce, zeleniny od tuzemských dodavatelů,
komunikace se zákazníkem, plánování rozvozových linek, evidence vozového parku a technického zázemí firmy
- praxe v oboru výhodou
Odpovídající finanční ohodnocení( zákl. mzda + odměny dle dosažených výsledků)
KONTAKT: Strukturovaný životopis zaslat na email. adresu: sjanakova@zeotrade.cz
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZEO TRADE, s.r.o. pracoviště:Radčice, Radčice 62, 389 01 Vodňany Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

ZEO TRADE, s.r.o.
  • ZEO TRADE, s.r.o.
  • Kontakt : Štěpánka Janáková
  • Telefon : +420 739 507 316
  • E-mail : sjanakova@zeotrade.cz
  • Adresa : ZEO TRADE, s.r.o. pracoviště:Radčice, Radčice 62, 389 01 Vodňany

Klíčová slova

řidič

zákl

parku

technického

zázemí

firmy

praxe

oboru

výhodou odpovídající

finanční