PopisNÁPLŇ PRÁCE: jedná se o přímou obslužnou péči o klienty v Domově pro seniory
POŽADAVKY: základní vzdělání, ochota vzdělávat se v oboru, příjemné vystupování, vstřícný přístup ke klientům, komunikativnost
NABÍZÍME: perspektivní zaměstnání s možností dalšího vzdělávání v oboru, podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, zvláštní příplatky navíc ke mzdě, příjemný kolektiv
KONTAKT: telefonicky, e-mailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěSvazek obcí AZASS - Bystré u Poličky, Nad Kašpárkem 496, 569 92 Bystré u Poličky Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

Svazek obcí AZASS
  • Svazek obcí AZASS
  • Kontakt : Pavlína Pešková
  • Telefon : +420 734 673 693
  • E-mail : dpsbystre@tiscali.cz
  • Adresa : Svazek obcí AZASS - Bystré u Poličky, Nad Kašpárkem 496, 569 92 Bystré u Poličky

Klíčová slova

oboru

náplň

týdnů

možností

dalšího

vzdělávání

podnikové

stravování

dovolené

perspektivní