PopisKO: Hellebrand Zdeněk, tel.: 556 317 444, e-mail: hellebrand@linaset.cz
Požadujeme:
- vzdělání střední odborné s výučním listem
- manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, důslednost, samostatnost
- schopnost a možnost pracovat v nepřetržitém pracovním režimu
- zodpovědný přístup k práci, bezproblémovou a včasnou docházku na směny

Nabízíme:
- důkladné odborné zaučení a zaškolení
- práci na pracovní smlouvu v nepřetržitém pracovním režimu
- zajímavé platové ohodnocení
- zaměstnanecké výhody: měsíční odměny ve výši až 25% ze základní mzdy, náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč (vyplácen postupně), dovolená v délce 4 týdnů - po 1. roce navýšení dovolené o 1 týden, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, očkování proti chřipce, zvýhodněné volání u mobilního operátora
Uvedená výše mzdy je mzda nástupní (jejichž výše se mění dle daných zkušenosti a praxe uchazeče), která je včetně prémii ve výši 25% a náborového příspěvku 2 000 Kč.

Náplň práce, okruh činností:
- manipulace a doplňování lisovacího materiálu + pomocného materiálu
- manipulace s hotovou výrobou do expedice
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěČeskoslovenské armády 362, 747 87 Budišov nad Budišovkou Mzda minimálně21500 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

Linaset, a.s.
  • Linaset, a.s.
  • Kontakt : Zdeněk Hellebrand
  • Telefon : +420 556 317 444
  • E-mail : hellebrand@linaset.cz
  • Adresa : Československé armády 362, 747 87 Budišov nad Budišovkou

Klíčová slova

výši

odborné

výše

mzdy

režimu

manipulace

pracovním

v nepřetržitém

hellebrand

zvýhodněné