PopisV případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ na emailu prace (a) mobilprovas.cz
Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce. Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor.
Pro naši centrálu - Servisní centrum na ulici Košinova 93 v Brně, přijmeme do pracovního týmu pracovníka / pracovnici reklamačního oddělení.
Náplň práce
* evidence servisních zakázek a jejich zpracování (příjem, výdej)
* komunikace se zákazníky e-mailem, telefonicky a z části osobně na prodejně
* komunikace s externími partnery, servisy a distributory
* řešení individuálních zákaznických požadavků v rámci poprodejního servisu
* komunikace se servisním oddělením v rámci firmy
* pracovní doba PO-PÁ 8:00-16:45
NABÍZÍME
* zaškolení do problematiky
* práce pro silnou společnost s dlouholetou tradicí
* příjemné klimatizované pracovní prostředí v novém Servisním centru: Brno - Královo pole, Košinova 93
* možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
* slevy na firemní produkty, slevy na servis telefonů, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify
* zajímavá a dobře ohodnocená práce
* možnost nástupu IHNED
* nástupní plat 27.500,-Kč
Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby
POŽADUJEME
* vynikající komunikační schopnosti
* znalost práce na PC na dobré úrovni
* pozitivní pohled na věc
* spolehlivost a zodpovědnost
* schopnost pracovat bez chyb
* chuť pracovat a učit se novým věcem
Inzerát je platný po celou dobu zveřejnění!

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDATIX, spol. s r.o. - Brno, Košinova 3113/93, Královo Pole, 612 00 Brno 12 Mzda minimálně27500 Kč Nastoupit od2019-04-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

DATIX, spol. s r.o.
  • DATIX, spol. s r.o.
  • Kontakt : Roman Obermajer
  • Telefon : +420 722 944 944
  • Adresa : DATIX, spol. s r.o. - Brno, Košinova 3113/93, Královo Pole, 612 00 Brno 12

Klíčová slova

práce

pracovní

komunikace

rámci

telefonicky

slevy

firemní

pracovat

možnost

servisním