PopisPráce na plný úvazek v obchodě s oděvy a obuví
NÁPLŇ PRÁCE: příjem a kontrola zboží, nakládka a vykládka zboží na prodejnách
POŽADUJEME: práce na PC (běžný uživatel), řidičský průkaz sk. B, dobrá komunikace a vstřícný přístup k zákazníkům, slušné a příjemné vystupování, odpovědnost, spolehlivost, může být vyžadován výpis z rejstříku trestů
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: PP na dobu neurčitou, stabilní zázemí u české firmy, zaměstnanecké slevy na nákup zboží z našeho sortimentu, telefonní tarif i pro soukromé účely
NEJDŘÍVE telefonický kontakt: p. Beneš 777 336 960 Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTIVAK PLUS s.r.o. - Centrummóda KT, Palackého 780, Klatovy II, 339 01 Klatovy 1 Mzda minimálně24500 Kč Nastoupit od2019-04-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

TIVAK PLUS s.r.o.
  • TIVAK PLUS s.r.o.
  • Kontakt : Miloš Beneš
  • Telefon : +420 777 336 960
  • Adresa : TIVAK PLUS s.r.o. - Centrummóda KT, Palackého 780, Klatovy II, 339 01 Klatovy 1

Klíčová slova

zboží

práce

zaměstnanecké

rejstříku

trestů zaměstnanecké

výhody

dobu

neurčitou

stabilní

zázemí