PopisNáplň práce: sociální šetření, příjem klientů, vedení depozit klientů, sociálně právní poradenství, vedení individuálních plánů, úhrady klientů, vyřizování pozůstalosti.

Kvalifikační předpoklady: VŠ příp. VOŠ dle §110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, trestní bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, zdravotní způsobilost.

Nabízíme: platové ohodnocení dle stupnice platových tarifů (10. patová třída).

Požadujeme: samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, komunikační dovednosti, schopnost práce v týmu, plánování a vedení týmu, znalost práce na PC, ŘP sk. B, znalost souvisejícíchpředpisů a zákonů, ochota učit se novému, práce v sociálních službách výhodou.

Nutný telefonický nebo e-mail kontakt předem! Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěDům seniorů - Domov důchodců Pacov, Malovcova 1080, 395 01 Pacov Mzda minimálně22800 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

Dům seniorů - Domov důchodců
  • Dům seniorů - Domov důchodců
  • Kontakt : Michaela Pučálková
  • Telefon : +420 565 443 558
  • E-mail : reditel@dsdpacov.cz
  • Adresa : Dům seniorů - Domov důchodců Pacov, Malovcova 1080, 395 01 Pacov

Klíčová slova

práce

klientů

vedení

službách

sociálních

znalost

týmu

dle

náplň

spolehlivost