PopisNáplň práce: koordinace a řízení systému kvality, interní a externí audity, dodržování a kontrola všech nastavených procesů, zavádění ISO dokumentace, odpovědnost za interní a zákaznické audity, analýzy reklamací, dodržování BOZP a PO.

Požadujeme: min. SŠ vzdělání, schopnost orientace ve výkresové dokumentaci, komunikační a organizační schopnosti, rozhodnost, pohotovost a jistota vystupování, odolnost vůči stresu, zaměření na detail, pečlivost, spolehlivost. Znalost SAPu výhodou.

Nabízíme: zvláštní prémie, zaměstnání ve stabilní společnosti. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSAPRIL Morava s.r.o. - pracoviště Humpolec, Brunka 64, 396 01 Humpolec Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

SAPRIL Morava s.r.o.
  • SAPRIL Morava s.r.o.
  • Kontakt : Hana Rysová
  • E-mail : hana.rysova@sapril.cz
  • Adresa : SAPRIL Morava s.r.o. - pracoviště Humpolec, Brunka 64, 396 01 Humpolec

Klíčová slova

audity

interní

dodržování

náplň

zaměření

organizační

schopnosti

rozhodnost

pohotovost

jistota