PopisCONTROLLER
Náplň práce:
- zpracování reportingu a analýza výsledků společnosti,
- nastavování skladových cen, revize kalkulací,
- spolupráce na vypracování ročního podnikatelského plánu společnosti, vypracování střednědobých a dlouhodobých podnikatelských záměrů,
- ekonomické analýzy spojené s vývojem nových výrobků a procesů,
· vyhledávání a analýza odchylek plánovaných dat a skutečnosti,
· podílení se na měsíčních závěrkách,
· zpracování analýz dle potřeb vedení
Požadavky:
- min. SŠ vzdělání ekonomického, nebo technického směru, VŠ výhodou,
- MS Office (především MS Excel) podmínkou, znalost účetních systémů výhodou,
- logické a analytické myšlení,
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, komunikační schopnosti,
- praxe v účetnictví nebo v controllingu výhodou
Nabízíme:
- stabilní práci pro renomovanou společnost,
- odpovídající finanční ohodnocení,
- možnost školení a vzdělávání se
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, 13. plat
Strukturované životopisy s motivačním dopisem zasílejte:
PORFIX CZ a.s., Kladská 464, 541 03 Trutnov
Kontaktní osoba: Kateřina Vítová
Email: personalni@porfix.cz, Tel. 499 859 507
www.porfix.cz (odkaz kariéra)
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKladská 464, Poříčí, 541 03 Trutnov 3 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

PORFIX CZ a.s.
  • PORFIX CZ a.s.
  • Kontakt : Kateřina Vítová
  • Telefon : +420 499 859 507
  • E-mail : personalni@porfix.cz
  • Adresa : Kladská 464, Poříčí, 541 03 Trutnov 3

Klíčová slova

vypracování

zpracování

analýza

společnosti

výhodou

výhodounabízíme

školení

možnost

ohodnocení

finanční