PopisPRODUCT MANAGER / OBCHODNÍK/-ICE.
V případě zájmu volejte na tel.: 736 226 655 p. Žalský, nebo posílejte životopisy na e-mail: j.zalsky@itadeco.cz.
Požadujeme SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, znalost PC v rozsahu MS Office, znalost AJ, ŘP sk. B.
Náplň práce: konzultace a poradenství, aktivní komunikace se zákazníky + prezentace, vytváření technických listů a účast na tvorbě marketingových aktivit, účast na výstavách, komunikace se zahraničními dodavateli, spolupráce s divizí prodeje.
Nabízíme zázemí společnosti, příjemné pracovní prostředí, odpovídající ohodnocení, nástup možný ihned, možnost dalšího vzdělávání.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěL. Mašínové 1397, 509 01 Nová Paka Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

ITADECO s.r.o.
  • ITADECO s.r.o.
  • Kontakt : Jiří Žalský
  • Telefon : +420 736 226 655
  • E-mail : j.zalsky@itadeco.cz
  • Adresa : L. Mašínové 1397, 509 01 Nová Paka

Klíčová slova

komunikace

účast

možnost

znalost

product

aktivit

výstavách

zahraničními

dodavateli

spolupráce