Popispracovní náplň:
- provádění a řízení provozních montážních a údržbářských prací na vodovodní síti, vodárenských objektech
- provádění odborných montážních prací dle dispozic nadřízených
- obsluha vyhrazených technických zařízení (tlakové nádoby, zdvihací zařízení)
- vykonávání pracovní pohotovosti
Nabízíme:
- jistotu a stabilitu silné společnosti
- nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
- možnost dalšího profesního vzdělávání
- dovolená nad rámec zákoníku práce
- preventivní lékařskou péči
- 13. a 14. plat + možnost výplaty odměn, po zapracování možnost navýšení mzdy
- smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
Požadujeme:
- SO s výučním listem (nejlépe vyučen ve vodárenském nebo jiném technickém oboru)
- platný svářečský průkaz výhodou
- řidičský průkaz sk. B (C, T výhodou)
- práce na PC výhodou
- praktické myšlení, samostatnost, preciznost a přesnost, fyzickou zdatnost
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSeveročeská servisní a.s. - pracoviště Litoměřice, Masarykova 461/18, Předměstí, 412 01 Litoměřice 1 Mzda minimálně20500 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

Severočeská servisní a.s.
  • Severočeská servisní a.s.
  • Kontakt : Kateřina Trojáčková
  • Telefon : +420 417 808 142
  • E-mail : katerina.trojackova@scvk.cz
  • Adresa : Severočeská servisní a.s. - pracoviště Litoměřice, Masarykova 461/18, Předměstí, 412 01 Litoměřice 1

Klíčová slova

výhodou

možnost

pracovní

provádění

práce

montážních

prací

průkaz

určitou

výučním