PopisC04 (ZamK) a:15/11/2018 POKUTA SUIP. PM 5/12/2018. § 87 odst. 1 věta první zákona o zaměstnanosti. Částka 3.000 Kč.
Pracovní doba 6-14:30, 12-20:30 hod.
Pracovní náplň:
- výroba a výdej teplých jídel včetně minutek
- provádí řádné převzetí dodaných surovin
- dodržuje dané technologické postupy
- odpovídá za kvalitu vyrobených pokrmů
- úklid svěřených prostor
- chystání snídaní
- znalost pečení
- výdej večeří rautovým způsobem před hostem, venkovní grilování před hosty
- příprava studených a bezmasých pokrmů
Požadujeme:
- vyučení a praxe v oboru výhodou
- příjemné a velmi reprezentativní vystupování s ohledem na klientelu 4* hotelu
- zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a týmový přístup, flexibilita
- výborný zdravotní stav
Co Vám můžeme nabídnout:
- pružná pracovní doba dle dohody se zaměstnavatelem
- možnost ubytování za Kč 3.000,- Kč měsíčně v místě.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHotel Ondrášův dvůr s.r.o., Bílá 98, 739 15 Staré Hamry Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2017-11-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T02:01:58

Společnost

Hotel Ondrášův dvůr, s.r.o.
  • Hotel Ondrášův dvůr, s.r.o.
  • Kontakt : Dušan Újezdský
  • Telefon : +420 731 418 502
  • Adresa : Hotel Ondrášův dvůr s.r.o., Bílá 98, 739 15 Staré Hamry

Klíčová slova

výdej

doba

c04zamka15112018

reprezentativní

samostatnost

zodpovědnost

hotelu

klientelu

ohledem

vystupování