PopisNáplň práce: klasické zámečnické a svářečské práce, vhodné i pro živnostníky
Požadavky: znalost práce s el. ručním nářadím, znalost svařování MIG,AJ na mírně pokročilé úrovni, zkušenosti s MS Excel, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
Nabízíme: možnost seberealizace a kariérního růstu, nástupní plat 25.tis. , práci v přátelském kolektivu, další zajímavé benefity, jednosměrný provoz 07.00-15.30 hod.
Výhody: telefon
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěElkoplast Slušovice s.r.o., - Ostrata, Ostrata 132, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T02:01:58

Společnost

Elkoplast Slušovice s.r.o.
  • Elkoplast Slušovice s.r.o.
  • Kontakt : Ladislav Krajča
  • Telefon : +420 777 770 641
  • E-mail : ladislav.krajca@elkoplast.cz
  • Adresa : Elkoplast Slušovice s.r.o., - Ostrata, Ostrata 132, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí

Klíčová slova

práce

znalost

náplň

seberealizace

kariérního

růstu

nástupní

plat

25tis

přátelském