PopisNáplň práce: tvorba a zpracování vektorové a rastrové grafiky v programech CorelDRAW X8, případně Adobe Photoshop CS4, tisk grafiky na multifunkční tiskárně Canon C7260i, jednání se zákazníky, pravidelný reporting obchodnímu týmu v tabulkách Excel, práce v operačním systému Windows
Požadujeme: praxe v oblasti grafiky výhodou, kreativní myšlení a aktivní přístup, znalost programů CorelDRAW X8, Adobe Photoshop CS4, Microsoft Office - Excel, Outlook, Word, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, profesionalitu, loajalitu, odolnost vůči stresu, flexibilitu, řidičský průkaz sk. B výhodou, trestní bezúhonnost, min. SŠ vzdělání
Nabízíme: zajímavou práci v kolektivu, profesionální zaškolení, HPP / zkrácený úvazek, platové podmínky cca 28.000,- hrubého (po zkušební době možnost navýšení), mobilní telefon
V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj životopis na emailovou adresu:
info@andre-media.cz. Upřednostňujeme životopisy s fotografií a motivačním dopisem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěU Výstaviště 749/30, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5 Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-04-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T02:01:58

Společnost

andré media CZ s.r.o.
  • andré media CZ s.r.o.
  • Kontakt : Životopis na
  • E-mail : info@andre-media.cz
  • Adresa : U Výstaviště 749/30, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Klíčová slova

grafiky

excel

výhodou

coreldraw

adobe

photoshop

cs4

náplň

kolektivu