PopisMinisterstvo vnitra ČR, odbor azylové a migrační politiky, hledá uchazeče na pracovní pozici
referent společné státní správy a samosprávy
Nabídku se strukturovaným životopisem je možné zaslat nejpozději do 23. 4. 2019 na e-mailovou adresu opmbrno@mvcr.cz, jako předmět uveďte "přijímací řízení". Na nabídky zaslané po tomto datu nebude brán zřetel. Vyrozumění obdrží pouze uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Nástup možný od 1. 6. 2019
Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou se 3 měsíční zkušební dobou. Reálná perspektiva přijetí do služebního poměru.

Náplň práce:
" vedení správních řízení dle zákona č. 326/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů,
" příprava podkladů pro vydání rozhodnutí a další s tím spojené administrativní činnosti související s pobytem cizinců na území České republiky,
" komunikace s dalšími orgány státní správy

Místo výkonu práce: Brno

Kvalifikační požadavky: VŠ vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu, nejlépe v oblasti práva

Další předpoklady:
" schopnost samostatné i týmové práce, schopnost samostatného logického, analytického
a systematického myšlení, rozhodnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů,
" velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC (MS Office, ASPI),
" trestní a morální bezúhonnost,
" znalost správního řízení výhodou,
" státní občanství ČR podmínkou.
Platové zařazení: podle nařízení vlády č. 304/2014, o platových poměrech státních zaměstnanců, ve znění pozdějších předpisů; 12. platová třída, osobní příplatek podle dosahovaných výsledků.
Požadované doklady:
" strukturovaný životopis,
" před nástupem doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání,
" před nástupem výpis z rejstříku trestů ne starší třech měsíců.

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMinisterstvo vnitra-OAMP, oddělení pro pracovní migraci I., Hněvkovského 30/65, Komárov, 617 00 Brno 17 Mzda minimálně23630 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T02:01:58

Společnost

Ministerstvo vnitra
  • Ministerstvo vnitra
  • Kontakt : Info:
  • Adresa : Ministerstvo vnitra-OAMP, oddělení pro pracovní migraci I., Hněvkovského 30/65, Komárov, 617 00 Brno 17

Klíčová slova

práce

státní

znění

pozdějších

nástupem

řízení

ministerstvo

logického

analytickéhoa

systematického