PopisNÁPLŇ PRÁCE: vzdělávací a výchovná činnost podle přesně stanovených postupů a pokynů učitele nebo vychovatele zaměřená na speciální vzdělávaní, individuální vzdělávání nebo specifické výchovné potřeby dítěte, žáka nebo studenta nebo skupiny dětí, žáků nebo studentů
POŽADAVKY: splnění kvalifikace podle zákona 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících, asistent pedagoga
NABÍZÍME: malá vesnická škola rodinného typu, nízký počet žáků ve třídách, stravování v místě + příspěvek zaměstnavatele na oběd
KONTAKT: e-mailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRadiměř 211, 569 07 Radiměř Mzda minimálně17230 Kč Mzda maximálně27750 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-10T02:13:05

Společnost

Základní škola, Radiměř, okres Svitavy
  • Základní škola, Radiměř, okres Svitavy
  • Kontakt : Radka Satrapová
  • Telefon : +420 461 594 139,731 612 039
  • E-mail : satrra@zsradimer.net
  • Adresa : Radiměř 211, 569 07 Radiměř

Klíčová slova

žáků

náplň

splnění

kvalifikace

zákona

pedagogických

pracovnících

asistent

pedagoga nabízíme

malá