PopisPožadujeme: flexibilitu, spolehlivost; příjemné vystupování; ochotu k časově náročné práci (zejména v době ozimé sezóny)
Náplň práce: mechanické rozbory obilovin, luskovin, olejnin; nejedná se o chemickou laboratoř; vážení nákladních automobilů na mostní váze; praxe není nutná - zaškolíme
Nabízíme: dlouhodobě perspektivní práci na hlavní pracovní poměr; zázemí prosperující společnosti; dobré finanční ohodnocení
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
V případě zájmu volejte na tel.: 721 681 147 - pí. Černá nebo pošlete životopis e-mailem: osivaborsov@volny.cz

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPrůmyslová 245, 373 82 Boršov nad Vltavou Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T02:01:58

Společnost

OSIVA BORŠOV, spol. s r.o.
  • OSIVA BORŠOV, spol. s r.o.
  • Kontakt : Černá
  • Telefon : +420 721 681 147
  • Adresa : Průmyslová 245, 373 82 Boršov nad Vltavou

Klíčová slova

práci

požadujeme

ohodnocení nástup

dlouhodobě

perspektivní

hlavní

pracovní

poměr

zázemí

prosperující