PopisStručná náplň pozice:
- Účtování výdajů, včetně prací spojených s měsíčními závěrkami;
- Účtování záznamů PAP;
- Účtování, evidence a vyúčtování dotačních prostředků a půjček;
- Kontrola účtování o majetku města;
- Výkon veřejnoprávní kontroly dle plánu kontrol.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů:
fyzická osoba, která
- je státním občanem České republiky, případně fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt;
- dosáhla věku 18 let, je svéprávná, je bezúhonná;
- ovládá jednací jazyk a splňuje další podmínky pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem.

Požadavky:
- minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou;
- praxe vedení podvojného účetnictví;
- znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel);
- základní znalost problematiky DPH;
- organizační a komunikační schopnosti, flexibilita, spolehlivost;
- znalost hospodaření obcí výhodou;
- praxe ve veřejné správě výhodou;
- zvláštní odborná způsobilost výhodou, (povinnost složit zkoušku do 18 měsíců od uzavření pracovního poměru);
- znalost programu GINIS výhodou.

Písemná přihláška musí obsahovat:
- jméno, příjmení a titul uchazeče;
- datum a místo narození, státní příslušnost uchazeče;
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana;
- místo trvalého pobytu uchazeče;
- datum a podpis uchazeče;
- kontaktní spojení.

K přihlášce připojte tyto doklady:
- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání;
- životopis, ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností;
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál, nebo ověřená kopie);
- případné další doklady prokazující odbornou znalost a dovednost.

Předpokládaný termín nástupu: dohodou

Místo výkonu práce: město Štětí

Pracovní poměr: na dobu neurčitou

Platové zařazení: dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů - platová třída 9.

Lhůta pro podání přihlášek
Přihlášku s uvedenými doklady zasílejte doporučeně do 26. 4. 2019 na adresu: Městský úřad Štětí, k rukám tajemníka MěÚ Štětí, Mírové náměstí 163, 411 08 Štětí.
Obálku označte: "NEOTVÍRAT - VŘ - ÚČETNÍ, VEŘEJNOSPRÁVNÍ KONTROLA".

Přihlášku se stejným označením obálky je možné doručit osobně do podatelny Městského úřadu Štětí, Mírové náměstí 163, do 26. 4. 2019 do 13.00 hodin.

Bližší informace k pracovní pozici: Ing. Jitka Vinklerová, 416 859 349.

kompletně na www.steti.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMírové nám. 163, 411 08 Štětí Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-04-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T02:01:58

Společnost

Město Štětí
  • Město Štětí
  • Kontakt : Jitka Vinklerová
  • Telefon : +420 416 859 349
  • Adresa : Mírové nám. 163, 411 08 Štětí

Klíčová slova

štětí

práce

správě

státním

mírové

náměstí

občanem

české

pracovního

dle