PopisPožadujeme:
znalost asijské kuchyně - podmínkou, vietnamština výhodou,
dobrá fyzická kondice, komunikativní osobnost,
spolehlivost a schopnost rychle se učit novým věcem a pracovat v týmu.

Náplň práce:
příprava pokrmů (vážení, měření a míchání ingrediencí podle receptů a pokynů).
Kontrola kvality potravin, jejich vybalování a skladování.
Regulování teploty včetně kontroly a čištění prostor a zařízení pro přípravu jídla, mytí nádobí.
Podávání pokrmů a nápojů u stolů a jejich úklid.
Školení v oblasti HACCP, obsluhy zákazníků, pohostinství.

Telefonický kontakt: Po - Pá 10:00 - 12:00 hod. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHusova 89/3, 274 01 Slaný 1 Mzda minimálně14800 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-08T03:10:44

Společnost

Tai Tran The
  • Tai Tran The
  • Kontakt : The Tai Tran
  • Telefon : +420 774 255 649
  • Adresa : Husova 89/3, 274 01 Slaný 1

Klíčová slova

pokrmů

požadujeme znalost

mytí

skladování regulování

teploty

včetně

kontroly

čištění

prostor

zařízení