PopisMísto výkonu práce: Vazební věznice Ostrava, Havlíčkovo nábřeží 34a, Moravská Ostrava
Kontak: e-mailem. Životopisy zasílejte pouze na email kuhler@volny.cz, zaměstnavatel se na dané adrese nezdržuje.

Náplň práce:
- prodej smíšeného zboží zaměstnancům a odsouzeným v kantýně věznice
- pracovní doba pondělí - pátek: 6:00 - 14:00, víkendy volné.

Požadavky:
- vyučení v oboru prodavač/ka nebo praxi v prodeji
- schopnost pracovat s elektronickou pokladnou a objednávat zboží
- zdravotní průkaz pro práci s potravinami a dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
- čvrtletní odměny

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJaroslav Kühler, Vazební věznice Ostrava, Ostrava Mzda minimálně16400 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-04-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T02:01:58

Společnost

Jaroslav Kühler
  • Jaroslav Kühler
  • Kontakt : Jaroslav Kühler
  • Adresa : Jaroslav Kühler, Vazební věznice Ostrava, Ostrava

Klíčová slova

zdravotní

místo

prodeji

doba

pondělí

pátek

víkendy

volnépožadavky

vyučení

oboru