Popismísto výkonu práce: Myslbekova č.p. 2383, Louny 1
expediční pracovník fotoproduktů.
Náplň práce: kompletace a expedice balíčků s fotoprodukty (žádná těžká břemena - cca 2 kg), balení, štítkování. Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost a především spolehlivost! Pestrá práce, příjemný kolektiv i prostředí. Vše zaučíme. mzda od 18.000,-
zájemci hlaste se na email: petr.berg@carter.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěCarter eproplus s.r.o. - provozovna Louny, Myslbekova 2383, 440 01 Louny 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

Carter eproplus s.r.o.
  • Carter eproplus s.r.o.
  • Kontakt : Petr Berg
  • Telefon : +420 603 517 898
  • E-mail : petr.berg@carter.cz
  • Adresa : Carter eproplus s.r.o. - provozovna Louny, Myslbekova 2383, 440 01 Louny 1

Klíčová slova

práce

místo

pestrá

samostatnost

zodpovědnost

manuální

zručnost

především

spolehlivost

kolektiv