PopisA02 z:8/4/2019 (ZamK)
Požadujeme:
- min. VŠ vzdělání (Bc.)
- korejský jazyk na úrovni rodilého mluvčího (z důvodu denní komunikace s mateřskou společností v J. Koreji)
- pokročilá úroveň anglického jazyka výhodou.
Náplň práce:
- řízení a koordinace jednotlivých úseků společnosti
- komplexní strategické plánování a rozhodování
- kontrola plnění rozpočtu společnosti (spolu s finančním oddělením)
- reprezentace a zastupování společnosti při obchodních jednáních a společenských akcích
- komunikace s ostatními odděleními ve společnosti (sledování vybraných ukazatelů)
- práce s korejským SW systémem a mateřskou společností v korejském jazyce
- vedení a koordinace podřízených zaměstnanců.
Kontakt e-mailem viz výše.
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHyundai Glovis Czech Republic s.r.o. - Průmyslová zóna Nošovice, 739 51 Nošovice Mzda minimálně75000 Kč Nastoupit od2019-04-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-05T01:54:46

Společnost

Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o.
  • Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Michal Čapčuch
  • Telefon : +420 558 408 122
  • E-mail : michal.capcuch@glovis.cz
  • Adresa : Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o. - Průmyslová zóna Nošovice, 739 51 Nošovice

Klíčová slova

společnosti

koordinace

komunikace

mateřskou

společností

sledování

finančním

oddělením

reprezentace

zastupování