PopisMísto výkonu práce: Ostrava, Moravskoslezský kraj
Kontakt telefonicky v době od 7:00 do 14:00 hod., e-mailem, osobně dle předchozí telefonické domluvy (Ostrava).

Náplň práce:
Obsluha a řízení firemní techniky (sací bagr). Řízení vozidel je jen částí náplně práce, převažuje tzv. mokré nebo suché sání různých materiálů, práce se sacími hadicemi, manipulace s odpady, práce s tlakovou vodou apod.

Požadujeme:
Odpovědnost, spolehlivost, fyzickou zdatnost, schopnost spolupráce s ostatními kolegy, samostatnost. Je nutné mít dobrý zdravotní stav.
Předpokladem je řidičský průkaz skupiny C, případně CE, platný profesní průkaz a psychotesty. Výhodou je osvědčení ADR.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky nebo cestovní paušál, možnost zvyšování kvalifikace, ochranné pomůcky zdarma, nástupní příspěvek.

PP na dobu určitou. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPATOK a.s., Dislokované pracoviště Ostrava, Ostrava Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně33000 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T02:01:58

Společnost

PATOK a.s.
  • PATOK a.s.
  • Kontakt : Oldřich Vajsejtl
  • Telefon : +420 720 681 640
  • E-mail : vajsejtl@patok.cz
  • Adresa : PATOK a.s., Dislokované pracoviště Ostrava, Ostrava

Klíčová slova

práce

řízení

průkaz

místo

zdravotní

případně

skupiny

řidičský

stav předpokladem

samostatnost