PopisKontakt zasláním životopisu na e-mail lucie.sedlackova@aspektzs.cz do 26.4. 2019.
Požadavky:
- vzdělání podle zákona o sociálních službách, ideálně na pozici sociální pracovník, případně pracovník v sociálních službách
- komunikativnost, empatie, schopnost improvizace
Náplň práce:
- činnosti v rámci sociální služby sociální rehabilitace podporovaného zaměstnání formou individuální skupinové práce s klienty
- spolupráce se zaměstnavateli a dalšími institucemi
- práce v kanceláři i v terénu
Nabízíme:
- naplňující práci, zkušenosti z oboru a spolupráci se zahraničím, další vzdělávání
- prostor pro vlastní aktivity a realizaci nápadů, projektů, myšlenek
- možnost zkráceného úvazku - dle dohody, flexibilní pracovní dobu, osobní odhodnocení
- PP na dobu určitou (zástup za MD)
- nástup předběžně 1.8. 2019 nebo dle dohody. Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAspekt z.s. - pracoviště, Panská 1492, 516 01 Rychnov nad Kněžnou Mzda minimálně24500 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T02:01:58

Společnost

Aspekt
  • Aspekt
  • Kontakt : Lucie Sedláčková
  • Telefon : +420 774 976 993
  • Adresa : Aspekt z.s. - pracoviště, Panská 1492, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

Klíčová slova

sociální

dobu

dle

práce

dohody

sociálních

pracovník

aktivity

vlastní

prostor