PopisA11 z:8/4/2019
Náplň práce
- jednání se zájemci, uzavírání smluv, vedení dokumentace klientů, individuální plánování s klienty, práce na dosahování cílů s klienty (nácviky dovedností, doprovody, poradenství, motivování a poskytnutí podpory, vzdělávací a aktivizační činnosti s klienty)
- propagace služby
- podílení se na tvorbě vnitřních norem a administrativě střediska,
- účast na kolegiích, komunitním plánování, vzdělávání, supervizí, poradách
Nabízíme:
- plný pracovní úvazek na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- možnost zapojení do plánovaného Centra duševního zdraví
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek
- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů (pravidelné odborné vzdělávání, podpora supervizora, 6 týdnů dovolené, stravenky)
- možnost uplatnit své individuální schopnosti a dovednosti
- příjemné pracovní prostředí
- 30 dnů dovolené, stravenky, pravidelné vzdělávání, podpora supervizora, příspěvek na penzijní připojištění, aj.
- nástup červen/červenec - říjen/listopad 2019
Požadujeme:
- odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb.
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- znalost práce s PC
- řidičský průkaz skupiny B
- schopnost samostatné práce i spolupráce
- komunikační schopnosti a dovednosti - zejména schopnost aktivně naslouchat a podávat zpětnou vazbu
- mluvit srozumitelně a jednoznačně
- empatie, trpělivost a zodpovědnost
- nepodléhat manipulacím - zachovávání hranic
- příjemné vystupování
Doporučené:
- ochota se vzdělávat
- pohotovost, dochvilnost
- znalost psychiatrického minima.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 24. 4. 2019 poštou na adresu Charita Frýdek-Místek, ZOOM, Sadová 604, 738 01 Frýdek-Místek, (obálku označte "výběrové řízení ZOOM"), nebo elektronicky na e-mail info@charitafm.cz. Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.
30 dnů dovolené, stravenky, pravidelné vzdělávání, podpora supervizora, příspěvek na penzijní připojištění, aj. Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěCharita Frýdek - Místek, ZOOM, Sadová 604, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně24500 Kč Mzda maximálně25500 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T02:01:58

Společnost

Charita Frýdek - Místek
  • Charita Frýdek - Místek
  • Kontakt : Dominika Jonáková
  • Adresa : Charita Frýdek - Místek, ZOOM, Sadová 604, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

vzdělávání

práce

dovolené

supervizora

pravidelné

podpora

schopnosti

pracovní

příjemné

dnů