PopisPožadavky:
˘SOU, SŠ (strojní nebo elektro zaměření výhodou, nikoli podmínkou)
˘vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, časová flexibilita, samostatnost, ochota učit se novým věcem
˘manuální zručnost, znalost práce s dílenským nářadím
˘řidičské oprávnění skup. B
˘čistý trestní rejstřík

Pracovní náplň
˘Montáž a instalace zobrazovacích systémů
˘Manipulace s dílenským nářadím
˘Montáže převážně v ČR

Mzda: od 22 000 tis. + premie
Kontakty:
Firma: Bustec production s.r.o., IČ: 63485354
Pracoviště: Brněnská 1748/21b, 678 01 Blansko
Komu se hlásit: Ing. Miloslav Zvejška - výrobní ředitel
tel: + 420 728 898 892
e-mail: zvejska@bustec.cz

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBustec production s.r.o. - pracoviště, Brněnská č.p. 1748/21b, 678 01 Blansko 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-04-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T02:01:58

Společnost

Bustec production s.r.o.
  • Bustec production s.r.o.
  • Kontakt : Miloslav Zvejška
  • Telefon : +420 728 898 892
  • Adresa : Bustec production s.r.o. - pracoviště, Brněnská č.p. 1748/21b, 678 01 Blansko 1

Klíčová slova

dílenským

požadavky˘sou

premie kontakty firmabustec

náplň ˘montáž

instalace

zobrazovacích

systémů ˘manipulace

nářadím ˘montáže

převážně