PopisPracoviště: Dvorní 756/7, Ostrava - Poruba
Kontakt e-mailem. Životopis prosím zasílejte na e-mail valeckova@nej.cz

Náplň práce:
dohled a správa optické i bezdrátové sítě, řešení servisů

Požadujeme: dobrou orientaci v oboru telekomunikačních sítí a IT, řidičský průkaz B (aktivní řidič), dobrý zdravotní stav (práce ve výškách), samostatnost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu, vyhláška 50 výhodou

Zaměstnanecké výhody:
Prémiová složka mzdy, stravenky, 5 dnů dovolené navíc, příspěvek na vzdělání, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na sportovní aktivity (multisport)

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěNej.cz s.r.o. - Ostrava, Dvorní 756/7, Poruba, 708 00 Ostrava 8 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T02:01:58

Společnost

Nej.cz s.r.o.
  • Nej.cz s.r.o.
  • Kontakt : Radmila Valečková
  • E-mail : valeckova@nej.cz
  • Adresa : Nej.cz s.r.o. - Ostrava, Dvorní 756/7, Poruba, 708 00 Ostrava 8

Klíčová slova

příspěvek

pracoviště

složka

výškách

samostatnost

zodpovědnost

odolnost

vůči

stresu

vyhláška