PopisMísto výkonu práce: Plzeňská č.p. 989, Rokycany 1
Náplň práce: vedení kolektivu prodejny, vedení administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny, příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy
Požadujeme: min.vzdělání vyučen/a, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, zkušenosti s vedením kolektivu výhodou, příjemné vystupování, potravinářský průkaz.
Nabízíme: platové ohodnocení od 26.000,- do 32.000,- Kč/měs., stravenky v hodnotě 70,- Kč/den, louhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu,vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv, nástup možný ihned
Kontakt telefonicky, e-mailem: p. Andrej Matyáš, tel.: 730 160 132, email: matyas@musp.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZEMAN maso-uzeniny, a.s. Rokycany, Plzeňská 989, Plzeňské Předměstí, 337 01 Rokycany 1 Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-04-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T02:01:58

Společnost

ZEMAN maso-uzeniny, a.s.
  • ZEMAN maso-uzeniny, a.s.
  • Kontakt : Andrej Matyáš
  • Telefon : +420 730 160 132
  • E-mail : matyas@musp.cz
  • Adresa : ZEMAN maso-uzeniny, a.s. Rokycany, Plzeňská 989, Plzeňské Předměstí, 337 01 Rokycany 1

Klíčová slova

prodejny

zboží

vedením

práce

vedení

kolektivu

růstuvstupní

profesního

možnost

společnosti