PopisPožadavky: SOU, zkušenosti s uváděním a obsluhou hostů vítána, kupecké počty, hostinská znalost AJ, nekonfliktní, příjemné vystupování, USMĚVAVÝ TYP, komunikativní, zdravotní průkaz, hrubá mzda je závislá na osobním přístupu, zkušenostech popř. rychlosti zaučení, MOŽNOST DLOUHODOBÉ BRIGÁDY.
Pracovní náplň: uvádění a obsluha hostů, přejímka objednávek, nošení jídel a nápojů, sklizení stolů, usměvavá komunikace s hosty, práce s penězi, po zaučení kasírování, dlouhý, krátký týden
Nabízíme: stabilní zaměstnání, možnost získání praxe, příjemné prostředí, zajištěné stravování.
Hlásit se emailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěHMP plus s.r.o.-003 Hospoda Domov, Ještědská 149, Liberec XIX-Horní Hanychov, 460 08 Liberec 8 Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-10T02:13:05

Společnost

HMP plus s.r.o.
  • HMP plus s.r.o.
  • Kontakt : Iva Hochová
  • E-mail : reproint@centrum.cz
  • Adresa : HMP plus s.r.o.-003 Hospoda Domov, Ještědská 149, Liberec XIX-Horní Hanychov, 460 08 Liberec 8

Klíčová slova

možnost

zaučení

hostů

příjemné

požadavky

hosty

přejímka

objednávek

nošení

jídel