PopisCZ-ISCO: 81813 Obsluha strojů a zařízení na výrobu cihel, dlaždic
OPERÁTOR/-KA VÝSTUPNÍ KONTROLY
- Místo výkonu práce: Bratří Štefanů č.p. 1070/75a, 500 03 Hradec Králové 3
- Náplň práce: provádění výstupní kontroly finálního výrobku, vedení operativní evidence o množství a jakosti výrobků prošlých výstupní kontrolou, třídění formátů dle odstínu, obsluha zařízení pracoviště výstupní kontroly, včetně ovládání zařízení čárového kódu a měření barevnosti desek, základní znalost obsluhy zařízení potisku desek, základní ovládání PC
spolupráce s ostatními úseky výroby při provádění a vyhodnocování výstupní kontroly kvality
- Požadujeme: minimálně základní vzdělání (SŠ vzdělání výhodou), rozlišování barev a barevných odstínů, ochota pracovat, zodpovědnost, všímavost, přesnost, orientace na detail
- Nabízíme: zázemí stabilní výrobní společnosti, práci v nepřetržitém provozu (12-hodinové směny, krátký/dlouhý týden), zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky ve výši 90,- Kč, příspěvek na dopravu až 2 000,- Kč, benefitní body, příspěvek na penzijní připojištění)
práci v příjemném kolektivu, po zaučení růst mzdy, smlouvu na dobu určitou na půl roku, poté prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, stravenky, benefitní body, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, telefonicky nebo osobně. Kontaktní osoba: Mgr. Jana Pardusová, tel.: 731 420 614, e-mail: pardusova@technistone.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěBratří Štefanů 1070/75a, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-09T03:01:01

Společnost

Technistone, a.s.
  • Technistone, a.s.
  • Kontakt : Jana Pardusová
  • Telefon : +420 731 420 614
  • E-mail : pardusova@technistone.cz
  • Adresa : Bratří Štefanů 1070/75a, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

výstupní

příspěvek

zařízení

kontroly

základní

desek

provádění

body

týdnů

dovolené