PopisOPERÁTOR/-KA VÝROBY
- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Náplň práce: obsluha vstřikovacích lisů, montážní a kontrolní linky, vizuální kontrola výrobků - Požadujeme: flexibilitu, týmovou spolupráci, odpovědnost, pečlivost, spolehlivost, dobrý zrak, stabilitu, povědomí o kvalitě, ochotu pracovat ve 3 směnném provozu, zkušenosti z výroby plastů výhodou
- Nabízíme: náborovou odměnu až do výše 15.000,- Kč, příplatek za práci v noci 25,- Kč/h.
stabilní pracovní místa v nadnárodní společnosti, příjemné a čisté pracovní prostředí,
zajímavá a rozmanitá práci, možnost kariérního růstu. Práce není fyzicky náročná.
Benefity (příspěvek na závodní stravování, 5 týdnů dovolené, pitný režim, motivační
program, pracovní oděvy, náborový příspěvek, program benefitů)
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, telefonicky, kontaktní osoba:
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěZábědov 116, 504 01 Nový Bydžov Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-10T02:13:05

Společnost

EICHENAUER spol. s r.o.
  • EICHENAUER spol. s r.o.
  • Kontakt : Dagmar Novotná
  • Telefon : +420 495 499 805
  • Adresa : Zábědov 116, 504 01 Nový Bydžov

Klíčová slova

pracovní

příspěvek

práce

práci

růstu

kariérního

možnost

rozmanitá

prostředí zajímavá

čisté