PopisSeneCura je přední uznávaný poskytovatel a zaměstnavatel v sociálních službách, který udává směr a zvyšuje kvalitu péče a života ve stáří.
Chcete být součástí expandující mezinárodní společnosti s dlouhou tradicí? Hledáte perspektivní práci ve společnosti, která dbá na vysokou kvalitu péče o seniory a je založena na silných lidských hodnotách? Přidejte se k nám!
Vaším úkolem bude:
- přímá obslužná péče
- podpora soběstačnosti klientů a nácvik jednoduchých denních činností
- poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání
- manipulace s pomůckami klientů
- práce s dokumentací klienta v Cygnus 2
- rozdělování a podávání stravy; pozice klíčového pracovníka pro určené klienty
K výkonu práce potřebujete:
- základní nebo střední vzdělání
- věk nad 18 let
- způsobilost k právním úkonům
- zodpovědnost a dobré komunikační schopnosti
- vlídné jednání
- samostatnost v rozhodování a znalost práce na PC
- absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách je výhodou nikoli podmínkou
Nabízíme:
- mzdu odpovídající vašim zkušenostem
- příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25%
- poukázky na volný čas, kulturu a zdraví
- bonusy za věrnost
- dotované stravování
- možnost profesního vzdělání a osobního rozvoje
- trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě
- firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek
- práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie
- možnost využití umístění dítěte do dětské skupiny
Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěSeneCura SeniorCentrum MOPT a.s. - pracoviště Terezín, Kréta 301, 411 55 Terezín Mzda minimálně20500 Kč Nastoupit od2019-04-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-10T02:13:05

Společnost

SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s.
  • SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s.
  • Kontakt : Martina Marešová
  • Telefon : +420 601 360 570
  • Adresa : SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s. - pracoviště Terezín, Kréta 301, 411 55 Terezín

Klíčová slova

práce

práci

pracovníka

možnost

sociálních

službách

pracovní

kvalitu

péče

společnosti